477Kč Vyprodáno
Bootea - 14 denní detox je určen k nastartování metabolismu. Budete se cítit plný energie a motivován na cestě za vaší vysněnou postavou.


Balení obsahuje:

  • 14 sáčků čaje - 1 sáček na každé ráno - DaySložení:

Daytime Detox


Čínský čaj Oolong | Lístky Maté | zázvor | Citronová tráva | fenykl | pampeliška | ženšen | Pupečník asijský | kopřiva dvoudomá


Denní čaj

Návod k použití: Zalijte sáček skoro vroucí vodou a nechte 3 minuty louhovat. Počkejte na vychladnutí do teploty vhodné k pití. Pijte každé ráno. Pokud jste zapomněli, nebo nestihli vypít čaj, vydělejte si jej ihned jak budete mít příležitost. Nezdvojnásobujte dávku.

Možné nepříznivé účinky: Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Čaj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem.

Alergeny: Zpracovávané a baleny v továrně na zpracování ořechů. Může obsahovat stopy pšenice a ořechů.

Doplňující informace: Všechny byliny v balení jsou pěstovány v zemích jako Čína, Brazílie a Indie. Každé sáček je baleno v pyramidovém sáčku, který je plně biologicky odbouratelný a dává bylinám dostatečný prostor pro loužení a přitom zabrání rozplynutí bylin po celé šálku. Obal má opakovaně uzavíratelný uzávěr, který doporučujeme použít pro zachování vlastností čaje.


Název: Bootea Teatox Day - Bylinná směs – denní čaj. Množství: 35g (14 sáčků, á2,5g).  Dátum minimální trvanlivosti: 01/2019. Výrobce: Bootea Ltd. Abney Hall, Manchester Road, Cheadle, Cheshire, SK8 2PD, Veľká Británia Distributor: E-KONCERN s.r.o., IČO: 50192680, Slovensko.  Seznam složek: Oolong čaj - Čajovník čínský (Camellia sinensis L., O. Kuntze) - list polofermentovaný, Yerba Maté čaj (Ilex paraguensis St. Hi.) - list, Ďumbier lékařský - zázvor (Zingiber officinale Roscoe) - kořen, Fenykl obecný (Foenicalum vulgare P. Mill) - mleté ​​semeno, Vôňovec (Cymbopogan nardus (L.), W. Wats) - list, Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale Web.) - list, Všehoj asijský (Panax ginseng CA Meyer) - kořen, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica L.) - list, Pupečník asijský (Centella Asiatica) - list. Alergeny: Může obsahovat stopy pšenice a ořechů. Identifikace dávky: 1 sáček ráno po dobu 14 dní. Údaje o původu: Vyprodukováno ve Velké Británii. Skladování: Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Návod k použití: Zalijte sáček skoro vroucí vodou a nechte 3 minuty louhovat. Počkejte na vychladnutí do teploty vhodné k pití. Pijte každé ráno. Pokud jste zapomněli, nebo nestihli vypít čaj, vydělejte si jej ihned jak budete mít příležitost. Nezdvojnásobujte dávku. Možné nepříznivé účinky: Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Čaj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!