477Kč Na skladě

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!


Bootea - 14 denní detox je určen k intenzivnímu pročištění trávicího systému. Budete se cítit plný energie a motivován na cestě za vaší vysněnou postavou.


Balení obsahuje:

  • 7 sáčků čaje (jedno pro každý druhý večer) - NightSložení:

Bedtime Detox

Máta peprná | Lékořice | Pískavice řecké seno | lopuch | hloh | Kozlík lékařský | Psyllium


Noční čaj

Návod k použití: Zalijte sáček skoro vroucí vodou a nechte 3 minuty louhovat. Počkejte na vychladnutí do teploty vhodné k pití. Pijte každý druhý večer před spaním. Pokud jste zapomněli, nebo nestihli vypít čaj, vydělejte si ho před spaním následující noc. Nezdvojnásobujte dávku.

Důležité při užívání: Tato směs bude s největší pravděpodobností vyvolávat projímavé účinky a přirozeně čistit a detoxikovat Vaše tělo. Účinek laxativa je obvykle indukovaný 8 hodin po konzumaci.

Možné nepříznivé účinky: Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Čaj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem.

Alergeny: Zpracovávané a baleny v továrně na zpracování ořechů. Může obsahovat stopy pšenice a ořechů.

Doplňující informace: Všechny byliny v balení jsou pěstovány v zemích jako Čína, Brazílie a Indie. Každé sáček je baleno v pyramidovém sáčku, který je plně biologicky odbouratelný a dává bylinám dostatečný prostor pro loužení a přitom zabrání rozplynutí bylin po celé šálku. Obal má opakovaně uzavíratelný uzávěr, který doporučujeme použít pro zachování vlastností čaje.Název: Bootea Teatox Night - Bylinná směs - noční čaj. Množství: 17,5g (7 sáčků, á2,5g). Datum minimální trvanlivosti: 01/2019. Výrobce: Bootea Ltd. Abney Hall, Manchester Road, Cheadle, Cheshire, SK8 2PD, Velká Británia. Distributor: E-koncern s.r.o., IČ: 50192680, Slovensko. Seznam složek: Máta (Mentha sp.) - list, Sennový list (sennae folium) - list, Pískavice řecké seno (Trigonella fonrum-graecum) - semena, Hloh obecný (Crutaegi fructus sea flos et folium) - listy, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis L.) - kořen, Lékořice (Glycyrrhiza glabra L.) - kořen, Lopuch (Arctium sp.) - kořen, Jitrocel indický - psyllium (Plantago ovata FORSK) - semeno. Alergeny: Může obsahovat stopy pšenice a ořechů. Identifikace dávky: 1 sáček (od prvního dne) každý druhý večer po dobu 14 dní. Údaje o původu: Vyprodukováno ve Velké Británii. Skladování: Skladujte v suchu a pokojové teplotě. Návod k použití: Zalijte sáček skoro vroucí vodou a nechte 3 minuty louhovat. Počkejte na vychladnutí do teploty vhodné k pití. Pijte každý druhý večer před spaním. Pokud jste zapomněli, nebo nestihli vypít čaj, vydělejte si ho před spaním následující noc. Nezdvojnásobujte dávku. Důležité při používání: Tato směs bude s největší pravděpodobností vyvolávat projímavé účinky a detoxikovat Vaše tělo. Účinek laxativa je obvykle indukovaný 8 hodin po konzumaci. Možné nepříznivé účinky: Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Čaj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!