1 060Kč Na skladě

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

SPECIÁLNÍ AKCE: 

Bootea Shake je perfektní nápoj, který pomáhá shodit pár nadbytečných kil. Uspokojí Vaši chuť něco sníst a přitom nabízí chutný a přírodní nápoj plný vitamínů. Po vypití se nebudete cítit hladová a tak se můžete věnovat důležitějším věcem :) Shake stačí jednoduše zamíchat s vodou, cca 400 ml a vychutnat si fantastickou příchuť banánu, vanilky, či čokolády. Bootea Shake se doporučuje pít mezi jídly, abyste zkrotili svůj apetit.


Co můžete od Bootea Shake očekávat:

30 přírodních porcí, skvěle chutnající proteinový koktejl. Přidejte 1 odměrku do šejkru s 400ml studené vody, potřást a vypít. Pít po tréninku nebo kdykoliv během dne.


 


Složení a nutriční hodnoty:
Syrovátkový proteinový koncentrát (mléko, sója), extrakt ze zeleného čaje, přírodní aroma, zahušťovadlo (Xanthan Gum), sladidlo (Stevia).


 


Možné nepříznivé účinky: Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Nápoj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem.


Alergeny: Zpracovávané a baleny v továrně na zpracování ořechů. Může obsahovat stopy pšenice a ořechů.Informace uváděné ze zákona: Název: BOOTEA Shake - nápoj v prášku. Výrobce: Eighty Twenty Ventures, Sheepscar Court, Northside Business Park, Leeds, West Yorkshire, LS7 2BB. Tel: +44 (0) 113247 3940, email: info@bootea.com. email: info@teatox.sk. Množství (bez obalu): 900g (30 dávek po 30g). Datum minimální trvanlivosti: na obalu. Datum spotřeby: na obale. Seznam složek: Sušené odtučněné mléko (mléčné bílkoviny), fruktóza, černá rybízová šťáva v prášku, inulin, Glukomannan, zahušťovadlo (Tara Gum), přírodní barva (černá mrkev Extract) Přírodní chutě: Guarana extrakt, zelený čaj, sladidlo (steviol-glykosidů ), Vitamín B Mix (B3, B6, B12). Identifikace dávky: 1 odměrka (1 - max. 3 krát denně mezi jídly) Nepřekračujte denní dávku 3 sáčků. Údaje o původu: Vyprodukováno v UK - Velká Británie. Skladování: Skladujte v suchu a pokojové teplotě.


Návod k použití: Vydělejte 1 odměrku s 300 - 400ml vody a pořádně rozmíchejte. Vypijte po důkladném rozmíchání. Nápoj pijte mezi hlavními jídly. Během užívání Bootea Shake doporučujeme pít 1-3 sklenice vody před hlavními jídly. Pokud jste zapomněli, nebo nestihli vypít nápoj, vydělejte si jej ihned jak budete mít příležitost. Nezdvojnásobujte dávku. Možné nepříznivé účinky: Nápoj má být užíván jako doplněk zdravé a kaloricky vyvážené stravy. Pokud se vyskytnou příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo dlouho přetrvávající průjmy, zastavte užívání a poraďte se u svého praktického lékaře. Nápoj není vhodný pro děti do 18 let, těhotné ženy a ženy v období kojení mateřským mlékem. Alergeny: Zpracovávané a baleny v továrně na zpracování ořechů. Může obsahovat stopy pšenice a ořechů.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!